• Ogłoszenie

Miesiąc Finałowy IX Edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego

„ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY!”

Informujemy, że od 26 kwietnia 2021r. rozpoczynamy Miesiąc Finałowy IX Edycji programu „Zbieraj Baterie i Telefony!”, który potrwa do 26 maja 2021r.  Głównym organizatorem jest Biosystem Organizacja Odzysku Opakowań SA w Krakowie.

Celem programu jest zapoznanie dzieci z wybranymi problemami z zakresu ochrony środowiska naturalnego i nauczenie właściwych postaw oraz nawyków dotyczących postępowania z odpadami niebezpiecznymi.

Serdecznie zachęcamy wszystkie dzieci wraz z Rodzicami do udziału w akcji i przynoszenia zużytych baterii oraz telefonów komórkowych do przedszkola.

Na placówki, które zbiorą ich największą ilość, organizator przewiduje atrakcyjne nagrody.

• Konkurs matematyczny

Rozwiązanie Konkursu Matematycznego

KONSTRUOWANIE GIER PLANSZOWYCH”

Dnia 22.04.2021r. został rozstrzygnięty Konkurs Matematyczny pod hasłem: „Konstruowanie gier planszowych”. Z pośród uczestników wyłoniono zwycięzców oraz wręczono nagrody i drobne upominki.

I MIEJSCE ZAJĘLI:

PIOTR P. - GR VII

JAN T. - GR VII

MICHAŁ B. - GR VI

JAKUB B. - GR VI

JAN CH. - GR III

II MIEJSCE ZAJĘLI:

HANNA T. - GR II

HANNA G. - GR VII

DAWID W. - GR VII

OSKAR K. - GR VI

III MIEJSCE ZAJĘLI:

KORNELIA I. - GR VII

NIKOLA I. - GR VII

MILENA CH. - GR VI

Gratulujemy wszystkim laureatom konkursu i doceniamy Waszą inwencję twórczą, pomysłowość i kreatywność.

Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w tworzeniu gier planszowych, które pozostaną w naszym przedszkolu i posłużą naszym przedszkolakom do zabawy.

• Ogłoszenie

Informujemy, że rozstrzygnięcie Konkursu Matematycznego „Konstruowanie gier planszowych” oraz przyznanie nagród nastąpi po całkowitym zniesieniu obostrzeń dotyczących przedszkoli.