liczba odwiedzin: 204144

"Kompetencje kluczowe - przedszkolaki przebojowe - podniesienie jakości edukacji przedszkolnej poprzez rozwój kompetencji kluczowych przedszkolaków z Giżycka"

Realizacja w roku szk. 2018/2019

Koncert Kolęd

Dnia 15 stycznia 2019r. odbył się w naszym przedszkolu Koncert Kolęd w wykonaniu dzieci z kółka wokalnego.

Szkolenie dla nauczycieli:

"Jak pracować metodą projektu z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym"

W ramach projektu: "Kompetencje kluczowe-przedszkolaki przebojowe - podniesienie jakości edukacji przedszkolnej poprzez rozwój kompetencji kluczowych przedszkolaków z Giżycka", w dniach 24-28.10.2018r. odbyło się w naszym przedszkolu szkolenie dla nauczycieli pod hasłem:"Jak pracować metodą projektu z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym". Celem szkolenia było poznanie metody polegajacej na samodzielnym realizowaniu przez dzieci zadania przygotowanego przez nauczyciela na podstawie wcześniej ustalonych założeń.

Wycieczka do Muzeum Kultury Ludowej

w Węgorzewie

Dnia 27 września 2018r. dzieci z koła przyrodniczego uczestniczyły w wycieczce do Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie.

Wycieczka do Mazurskiego ZOO-safari - Okrągłe

Dnia 19 września 2018r. dzieci z koła przyrodniczego uczestniczyły w wycieczce do miejscowości Okrągłe, gdzie miały okazję obserwować z bliska żyjące tam gatunki zwierząt: daniele, jelenie, lamy, bydło szkockie, owce kozy i wiele innych.

Dziękujemy rodzicom i opiekunom za pomoc podczas wycieczki.