• Stowarzyszenie Zintegrowani

• Stowarzyszenie Zintegrowani przy Przedszkolu Miejskim nr 1
          z Oddziałem Integracyjnym w Giżycku

Stowarzyszenie działa przy przedszkolu, a jego członkami są nauczycielki prowadzące na co dzień pracę wychowawczo - dydaktyczną z dziećmi.

Celem Stowarzyszenia jest wspieranie działań Przedszkola Miejskiego nr1 z Oddziałem Integracyjnym w Giżycku, w tym w szczególności:

1. Popularyzacja idei działań na rzecz dobra dzieci.

2. Aktywizacja, integracja i zwiększenie zainteresowania środowisk lokalnych sprawami oraz problemami Przedszkola.

3. Działanie na rzecz utrzymania, modernizacji i wzbogacania bazy lokalowej oraz rzeczowej Przedszkola .

4. Organizacja wycieczek, spotkań, imprez.

5. Organizowanie zajęć twórczych dla dzieci.

6. Działalność ekologiczna.

7. Popularyzacja nauki języków obcych wśród dzieci.

8. Uczestniczenie dzieci w życiu kulturalnym miasta, regionu, kraju.

9. Podejmowanie działań w zakresie szeroko pojętej pomocy psychologiczno – pedagogicznej dzieciom.

10. Działalność na rzecz osób niepełnosprawnych.

11. Pomoc dzieciom z rodzin najuboższych.

12. Inicjowanie różnych form współpracy przedszkola z rodzicami dzieci.

13. Działalność w zakresie ochrony i promocji zdrowia wśród dzieci i ich bliskich.

14. Wspieranie zatrudnionej w Przedszkolu kadry w dostępie do szkoleń i innych form doskonalenia.

15. Współudział w podnoszeniu poziomu usług świadczonych przez Przedszkole.

Zarząd Stowarzyszenia Zintegrowani przy Przedszkolu Miejskim nr 1 z Oddziałem Integracyjnym w Giżycku:

Prezes - Jolanta Dowgiałło
          Wiceprezes - Marta Cieciura
          Sekretarz - Agnieszka Haliasz
          Skarbnik - Ewa Łukaszewicz
          Członkowie - Jolanta Łbik i Marta Pawlina

Komisja Rewizyjna Stowarzyszenia Zintegrowani przy Przedszkolu Miejskim nr 1 z Oddziałem Integracyjnym w Giżycku:

Przewodnicząca -Anna Kuźnicka
          Członkowie - Magdalena Galanty i Magda Lichacz