• Olimpiada sportowa ,,Sport to zdrowie"

• Dnia 28.09.2021r. nasze przedszkolaki z gr. Pszczółek, Kotków, Biedronek, Wiewiórek, Sówek i Żabek wraz z zaproszonymi gośćmi - uczniami zerówki w Szkole Podstawowej nr 1 w Giżycku wzięły udział w olimpiadzie sportowej „Sport to zdrowie”. Dzieci uczestniczyły w wesołej rozgrzewce, następnie wzięły udział w licznych konkurencjach sportowych przygotowanych w każdej sali - m.in. pokonywały tory przeszkód, skakały w workach, przeciągały linę czy rzucały do celu. Olimpiada miała na celu rozwijanie sprawności ruchowej dzieci, podkreślenie znaczenia sportu dla zdrowego stylu życia i integrację przedszkolaków z kolegami z SP1. Na zakończenie podziękowaliśmy naszym gościom za przybycie i zaprosiliśmy ich do wspólnych zabaw na magicznym dywanie oraz przy tablicy multimedialnej.

• Wycieczka na skrzyżowanie

• Dnia 22.09.2021 odbyła się wycieczka na skrzyżowanie i spotkanie z policjantami. Dzieci bez problemów odczytały znaki drogowe oraz w asyście policjantów ćwiczyły prawidłowe przechodzenie przez ulicę.

• Dzień Przedszkolaka

• Dnia 20.09.2021r. obchodzony był ,,Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka". Przedszkolaki podzielone na dwie tury rozpoczęły świętowanie od zaśpiewania ,,Hymnu Przedszkolaka”. Następnie dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy ruchowo –  tanecznej.  Na zakończenie wesołej zabawy dzieci otrzymały Odznakę Przedszkolaka.

• Giżycko, dn. 03.09.2021r.

Dnia 08.09.2021r. (środa), o godz. 16:00 odbędą się zebrania organizacyjne z Rodzicami (1 Rodzic), które ze względu na obostrzenia epidemiologiczne zostaną przeprowadzone w salach poszczególnych grup.

Przypominamy o obowiązku noszenia maseczki, dezynfekcji rąk oraz zachowania dystansu społecznego.