• Jesiennie i sportowo

• 28 września dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych wzięły udział w Jesiennym Dniu Sportu, podczas którego brały udział w konkurencjach sportowych sprzyjających integracji. Świetna zabawa, dobry humor oraz hart ducha sprawiły, że dzielnie podołały jesiennym wyzwaniom sportowym.

• Jesienny Dzień Sportu

• W środę 28/09/2022 odędzie się w przedszkolu Jesienny Dzień Sportu. Grupy zmierzą się z różnymi konkurencjami na terenie przedszkola - na powietrzu lub w razie niesprzyjającej aury, w budynku. Tego dnia obowiązuje dzieci wygodne ubranie sportowe. Start godzina 9:00.

• Dzień Przedszkolaka

• Dnia 21 września w naszym przedszkolu odbył się Dzień Przedszkolaka pod hasłem "Mam talent". Dzieci ze wszystkich grup zaprezentowały swoje zdolności wokalne, recytatorskie oraz taneczne.

Wszystkim rodzicom serdecznie dziękujemy za pomoc i zaangażowanie w przygotowania do uroczystości.

• "Moja mała i wielka ojczyzna - Giżycko, Mazury, Polska"

• W ramach realizacji rocznego planu pracy przedszkola " Moja mała i wielka ojczyzna- Giżycko, Mazury, Polska. Wiewióreczki odbyły wycieczkę po Giżycku. Zobaczyliśmy pomnik trzech leszczy, hotel Wodnik, bar Omega. Zatrzymaliśmy się przy kanale Giżyckim gdzie mieliśmy okazję obserwowania otwierania się mostu obrotowego i przepływających żaglówek oraz statków. Dzieci poznały historię Hotelu ST. Bruno. Zwiedziliśmy pomnik postawiony w hołdzie Żołnierzom Armii Krajowej. Dziękujemy żołnierzom z II Batalionu 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej za wspólne zdjęcie.

• Spotkanie z policjantem

• Dnia 15.09.2022r. dzieci z gr. Kotków i Żabek uczestniczyły w wycieczce na skrzyżowanie i spotkanie z policjantami. Przedszkolaki utrwaliły zasady ruchu pieszego dotyczącego przechodzenia przez jezdnię po pasach przy eskorcie policjantów. Dowiedziały się także na czym polega praca policjantów oraz miały okazję zwiedzić radiowóz policyjny.