• WYNIKI KONKURSU "ŻYCZENIA MAJĄ MOC"

• Ogólnopolski konkurs plastyczno- literacki

„Życzenia mają moc”

W listopadzie 2022 roku Przedszkole Miejskie nr 1 z Oddziałem Integracyjnym ogłosiło Ogólnopolski konkurs plastyczno- literacki „Życzenia mają moc”. Nad przebiegiem konkursu czuwały koordynatorki Marta Cieciura i Patrycja Wasiuk.

Nasz konkurs został objęty Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Giżycko p. Wojciecha Karola Iwaszkiewicza.

Wpłynęło 75 pięknych prac z których 10 osobowa komisja złożona z pracowników przedszkola wybrała drogą głosowania 3 nagrody i 3 wyróżnienia.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce- Nela Z. z Przedszkola Publicznego nr 15 w Łomży

II miejsce- Wiktor T. z Miejskiego Przedszkola „Mali Odkrywcy” w Ełku

III miejsce- Liliana Cz. Z Miejskiego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Lędzinach

oraz 3 wyróżnienia:

Maja Sz. z Przedszkola Samorządowego w Bieńkówce

Alicja Ś. z Przedszkola Samorządowego nr 3 w Skawinie

Zuzanna W. z Niepublicznego Przedszkola „TYGRYSEK” w Węgorzewie

Zwycięzcy otrzymają nagrody i dyplomy drogą pocztową natomiast pozostali uczestnicy wraz z nauczycielkami otrzymają podziękowania za udział w konkursie, które zostaną przesłane na wskazane w zgłoszeniach adresy mailowe.

Przypominamy, że nadesłane prace zostaną przekazane podopiecznym giżyckiego Domu Pomocy Społecznej oraz pacjentom Stowarzyszenia na Rzecz Chorych z Chorobą Nowotworową Promyk w Giżycku.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i ich nauczycielkom za zaangażowanie i pracę włożoną w udział w naszym konkursie. Wierzymy, że wspólnie z Wami wywołamy uśmiechy na twarzach osób samotnych i chorych.