• Wniosek o przyjęcie dziecka na wakacje

     • Drodzy rodzice!

      Wniosek o przyjęcie dziecka na okres wakacyjny do Przedszkola Miejskiego nr 1 z Oddziałem Integracyjnym W Giżycku na sierpień 2023r. należy złożyć w terminie od 29.05.2023r. do 02.06.2023r. w gabinecie dyrektora Przedszkola Miejskiego nr 1 z Odziałem Integracyjnym w Giżycku. Wniosek dostępny jest na stronie internetowej w zakładce REKRUTACJA/ Wniosekoprzyjęcie dziecka na okres wakacyjny do PM1

     • Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

     • Z przyjemnością informujemy, że nasze przedszkole otrzymało wsparcie finansowe ze środków budżetu państwa na realizację programu "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025" Priorytet 3.

      Kierunek inwestycji 3.1- zakup nowości wydawniczych do placówek wychowania przedszkolnego.


       Całkowity koszt zadania: 3 750,00zł

      Dofinansowanie programu z budżetu państwa: 3 000,00zł

      Wkład własny: 750,00zł

      Celem programu jest zakup nowości wydawniczych do placówek wychowania przedszkolnego, bibliotek szkolnych i pedagogicznych, zakup wyposażenia do bibliotek szkolnych, sprzętu komputerowego i oprogramowania, realizację zadań promujących czytelnictwo.      • "ZABAWKA SENSORYCZNA WEDŁUG MOJEGO POMYSŁU"

     • Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym pt.: "Zabawka Sensoryczna według mojego pomysłu" dzieci objęte pomocą psychologiczno-pedagogiczną. Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się na plakacie i w załączonym regulaminie konkursu.