• Konkursy i osiągnięcia dzieci

Wyróżnienie Hani T.

"Skąd się biorą produkty ekologiczne". Praca plastyczna na taki temat, wykonana przez Hanię T. z grupy Kotków na konkurs organizowany przez Wojewódzką Stację Sanitarno- Epidemiologiczną w Olsztynie otrzymała wyróżnienie w eliminacjach miejskich i została zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego.

Brawo Haniu!!

II miejsce Żabek

Nasze Żabki zajęły II miejsce w międzyprzedszkolnym konkursie ekologicznym pod hasłem „Recykling - zrób coś z niczego…” organizowanym przez Niepubliczne Przedszkole „Koralik” w Giżycku. Dzieci wykonały eko-ludka z surowców wtórnych, które pieszczotliwie nazwały „Stefan” . Gratulujemy Żabkom oraz wszystkim laureatom konkursu!

I miejsce w konkursie ,,Najbardziej kreatywny bałwan"

I miejsce Motylków

Grupa I ,,Motylki” zajęła I miejsce w między przedszkolnym konkursie plastyczno – ekologicznym ,,EKOLUDEK” w kategorii: praca grupowa 3-4 latki. Dzieci z nauczycielką Ewą Łukaszewicz wykonały z nieużytków ,,Motylkowego Ekoludka”. Konkurs organizowany był przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Jana Brzechwy w Giżycku. Dzieci otrzymały atrakcyjne nagrody – książki, masy plastyczne i gry.

Międzyprzedszkolny Plastyczny Konkurs Ekologiczny pod hasłem:
          „Moje rady na odpady”

• W miesiącu listopadzie 2021r. został ogłoszony Międzyprzedszkolny Plastyczny Konkurs Ekologiczny pod hasłem: „Moje rady na odpady”. Organizatorem i koordynatorem była nauczycielka Ewa Cielecka z Przedszkola Miejskiego Nr1 z Oddziałem Integracyjnym w Giżycku. Konkurs adresowany był do grup 5 i 6 letnich we wszystkich przedszkolach giżyckich i dotyczył wykonania dowolnej pracy przestrzennej z materiałów ekologicznych oraz surowców wtórnych. Wszyscy zainteresowani dostarczyli swoje prace w wyznaczonym terminie.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 15 listopada 2021r., w wyniku którego wyłoniono zwycięzców i przyznano nagrody wraz z dyplomami:

1) grupa IV z Przedszkola Miejskiego Nr4 w Giżycku

2) grupa V „Sówki” z Przedszkola Miejskiego Nr1 z Oddziałem Integracyjnym w Giżycku

3) grupa „Krasnale” z Przedszkola Niepublicznego „Bajka” w Giżycku

4) grupa 6-latków z Przedszkola Niepublicznego „Promyk” w Giżycku

5) grupa IV z Przedszkola Niepublicznego „Krasnal” w Giżycku.

Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia:

1) grupa V i VI z Przedszkola Miejskiego Nr4 w Giżycku

2) grupa III „Kotki” z Przedszkola Miejskiego Nr1 z Oddziałem Integracyjnym w Giżycku

3) grupa „Biedronki” i „Słoneczka” z Przedszkola Niepublicznego „Bajka” w Giżycku

4) grupa 5-latków z Przedszkola Niepublicznego „Promyk” w Giżycku

5) grupa „Motylki” z Przedszkola Niepublicznego „Koralik”.

Fundatorem nagród była FOWJM w Giżycku, która dodatkowo objęła także patronatem konkurs „Moje rady na odpady”.