• Dzień Pisarza

• W ramach działań kampanii Cała Polska Czyta Dzieciom dnia 3.03.2022r. obchodziłyśmy Miedzynarodowy Dzień Pisarzy. Dzieci dowiedziały się jak powstała książka, poznali sławnych polskich pisarzy, wysłuchały wiersza Mały Pisarz. Na zakończenie rozwiązywały zagadki o bajkach.

• "Brzdące w re@lu"

• Dnia 02.03.2022r. grupę Sówek odwiedziła p.Dorota Sienkiewicz, koordynator projektu edukacyjnego "Brzdące w re@lu". Celem zajęć było uświadomienie dzieciom jak złe rzeczy niosą za sobą urządzenia elektroniczne, takie jak: smartfon, tablet oraz nadużywanie Inernetu. Prowadząca poprzez ciekawe przykłady oraz formę warsztatową ukazala dzieciom, jak można atrakcyjnie spędzać czas, niekoniecznie z telefonem w ręku. Dziękujemy za wizytę:)

• Solidarni z Ukrainą

• Drodzy Rodzice!

Społeczność naszego przedszkola pragnie okazać wsparcie naszym sąsiadom z Ukrainy, którzy znaleźli się w tak trudnej sytuacji.

W porozumieniu ze Związkiem Ukraińców w Polce – Koło w Giżycku dzieci z pomocą nauczycielek wykonają kartki, które zostaną włożone do paczek z darami.

Chcemy w ten sposób promować wśród dzieci chęć bezinteresownej pomocy potrzebującym i okazać nasze wsparcie dla obywateli Ukrainy.

Zachęcamy również do wsparcia zbiórki organizowanej

na terenie naszego miasta: